یاران خراسانی

ما تا آخرین نفس ایستاده ایم

یاران خراسانی

ما تا آخرین نفس ایستاده ایم


اگر بند بند استخوان‌های مان را جدا سازنند، اگر سرمان را بالای دار ببرند، اگر زنده زنده در شعله‌های آتش‌مان بسوزانند، اگر زن و فرزندان و هستی‌مان را در جلوی دیدگان‌مان به اسارت و غارت برند، هرگز امان‌نامه‌ کفر و شرک را امضا نمی‌کنیم. ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پا برهنگانیم. ما غیر از خدا کسی را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم دست از مبارزه با ظالم بر نمی‌داریم.

۲۶ مطلب در مهر ۱۳۹۲ ثبت شده است

يكشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ۱۰:۲۹ ب.ظ

اکبر کذاب...!


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۲ ، ۲۲:۲۹
میم الف الف
يكشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ۱۰:۰۱ ب.ظ

یک کلمه هم از معاون عروس....!!!

معاون امور جوانان وزارت ورزش: ۳۰ تا ۳۵ درصد از مردان متاهل دارای مشکلات زناشویی هستند. با تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها مخالفم. (نسیم ۹۲/۷/۱۵(

سوال اول: ایشان چگونه و از کجا به این مسئله مهم پی برده‌اند؟ ( آخر فهمیدن اینکه فلان درصد از مردان متاهل دارای مشکل زناشویی هستند کار ساده‌ای نیست! لابد ایشان در شناخت مشکلات زناشویی مردان متاهل تخصص کافی دارند!!(

سوال دوم: مگر مردان مجرد هم مشکل زناشویی دارند؟ (شایدهم دارند! در این خصوص و جهت اطلاعات بیشتر به آقای معاون مراجعه بفرمایید!(

سوال سوم: ایشان چه کاره است که با تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها مخالف است؟ مگر دانشگاه‌ها زیرمجموعه معاونت امور جوانان وزارت ورزش است؟

سوال چهارم: چه کسی از ایشان درباره تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها نظرخواهی کرده که ایشان به خودش زحمت داده و در این باره اظهارفضل نموده؟

سوال پنجم: به نظر ایشان اگرتفکیک جنسی در دانشگاه‌ها اجرا نشود، مسئله مشکلات زناشویی مردان متاهل کاهش می‌یابد؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه و چه جوری؟!

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۲ ، ۲۲:۰۱
میم الف الف
يكشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۹:۵۸ ب.ظ

ماتادور در ناجا

ماتادور به زبان اسپانیایی یعنی گاوباز!
به همت ناجا (به ویژه با حمایت خاص معاون اجتماعی ناجا سردار دکتر منتظر‌المهدی) یک مجموعه تلویزیونی به نام «ماتادور» در بزرگداشت ناجا ساخته شده! آدم این مجموعه را که می‌بیند یاد پلیس‌های سریال «کبری یازده» می‌افتد! البته در قیاس با «کبری یازده» مجموعه ماتادور حداکثر «معادل کبری‌۴» ارزیابی می‌شود!

در همین راستا از سردار دکتر احمدی‌مقدم فرماندهی معظم ناجای کل کشور سوال می‌‌کنیم که:

۱-واقعا الگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی پلیس‌های «ماتاور»ند؟ یعنی شما و معاون اجتماعی‌تان آرزو دارید نیروهای ناجا شبیه افسران «ماتادور» بشوند؟ اگر اینها نماد پلیس ایرانند پس سردار شهید «حاج خداکرم» کیست؟ جایگاه سردار شهید «ابوالفتحی» در ساختار ناجا کجاست؟ چرا معاونت اجتماعی ناجا توفیق ساخت حتی یک نماهنگ چند دقیقه‌ای درباره سرداران و شهدای قهرمان ناجا را پیدا نکرده است؟

۲-سردار دکتر احمدی‌مقدم! لطفا به معاون اجتماعی‌تان (سردار دکتر منتظر‌المهدی) بفرمایید کمتر فیلم سینمایی آمریکایی تماشا کند! تماشای این همه فیلم هالیوودی در شان شخصیتی فرهنگی - انتظامی مانند ایشان نیست!

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۲ ، ۲۱:۵۸
میم الف الف
يكشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۹:۵۳ ب.ظ

خواهرزاده و دایی...!!!

چون حلال‌زاده به دایی‌اش شبیه است بعید نیست که جناب خواهرزاده رئیس جمهور مانند دایی‌جانشان اهل کلید‌سازی و فتح باب و رفع قفل باشد! از این رو سپردن سه مسئولیت به صورت همزمان....

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۲ ، ۲۱:۵۳
میم الف الف
يكشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۹:۴۳ ب.ظ

جذب حداکثری به چه قیمت؟!

فقط مانده‌ام ما برای چه اینقدر تلاش می‌کردیم و می‌کنیم که مردم به سمت ماهواره‌ها گرایش پیدا نکنند؟ اگر برای این است که بدآموزی دارد و فرهنگ غیر اسلامی را به نمایش می‌گذارد که خب سیمای خودمان هم تقریباً به همان سمت می‌رود!....

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۲ ، ۲۱:۴۳
میم الف الف
يكشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۹:۳۷ ب.ظ

همه ناگفته‌های هاشمی بهرمانی نوقلی!

آقای هاشمی! آن روزی که در خصوص موضوع درگیر شدن با ناوهای آمریکایی خدمت امام رسیدید را به خاطر دارید؟ از آن روز ناگفته‌هایی به یادتان مانده؟ آیا یادتان هست که امام فرمودند اگر نظر من را بخواهید حتی با آرپی‌جی هم که شده با ناوگان آمریکا مقابله خواهم کرد....

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۲ ، ۲۱:۳۷
میم الف الف
پنجشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۲، ۱۲:۴۷ ق.ظ

با این اوضاع باید هم با آمریکا رفیق شد!

فریاد قدرتمند مرگ بر آمریکا مال وقتی بود که می توانستیم مثل یک خانواده با هر چه داریم سر یک سفره بنشینیم ، نه حالا که برای جمع آوری غنایم سفره های یکدیگر را خالی می کنیم. مال وقتی بود که ریاست را فرصت خدمت و با رسنگین مسئولیت می دانستیم نه حالا که برای رسیدن به یک میز حاضریم صندلی را از زیر پای هم بکشیم.

محمدرضا.ز

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۲ ، ۰۰:۴۷
میم الف الف
افسران - بسیار جالب | ماجرای سیلی محکم امام در مقابل آیت الله!

امام خمینی هر چه پیرتر می‌شد جوان‌تر می‌شد. آخر عمرش مثل چریکی که در کوهستان‌ها بیانیه می‌دهد، بیانیه می‌داد و مانند یک جوان 20 ساله حرف می‌زد و انگار این آدم تجربه 10 حکومت و این همه مشکلات را نداشت و مثل اینکه جنگ و مشکلات و تحریم را ندیده و یا نادیده گرفت امام خمینی به سفارت‌خانه‌ها و وزارت خارجه صریحا می‌گوید نباید این‌ها بروکرات‌های سیاسی دیده شوند و می‌گوید باید بر اساس قانون‌های انقلاب باشد.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۲ ، ۰۰:۳۶
میم الف الف
چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۲، ۱۰:۳۷ ب.ظ

مرگ برآمریکا/ما تا آخرین نفس ایستاده‌ایم

کلیپ ایستاده ایم

ب

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۲ ، ۲۲:۳۷
میم الف الف
سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۲، ۱۱:۰۳ ب.ظ

جیگرها و سیمای ضرغامی!!۱- حیف سیمای ضرغامی بود که به جیگرکی تبدیل نشود! دل و قلوه و... همه جمع بودند و جای جیگر خالی بود که آن هم فراهم آمد و زین پس به جای واژه مستعمل و نیمدار سیمای ضرغامی می‌توان از واژه جدید، با احساس و دقیق «جیگرکی ضرغامی» استفاده کرد!

۲- البته مدتی بعد لازم می‌شود که به جای «جیگرکی ضرغامی» بگوییم «لاله‌زار ضرغامی»! چون در سیمای ضرغامی هم جیگرکی یافت می‌شود، هم کافه و هم موسیقی شیش و هشت و هم قروقمیش و همه اینها در لاله‌زار جمع است!

۳- سالهای سال است که رهبر انقلاب به مدیران صداو سیما دستور اکید داده‌اند که مجریان زن و مرد در کنار هم برنامه اجرا نکنند! اینکه چرا مدیران سازمان نسبت به این مهم، این میزان حساسیت و دقت به خرج داده‌اند به ولایت‌پذیری و تدین این عزیزان بازمی‌گردد!

۴- حکایت این است که سیمای ضرغامی به دلیل نداشتن خلاقیت و هنر و خیلی‌ چیزهای دیگر فاقد جذابیت است و مدیران سختکوش سازمان برای ایجاد جذابیت دست به مانتوی (دست به دامن سابق!) دختران نوجوان و جوان بزک دوزک کرده و بتونه و صافکاری شده و عشوه و غمزه پینگ پونگی آنها با آقاپسرهای موسیخ سیخی زیر ابرو برداشته شده‌اند!

شاید این جوری برنامه‌هاشان جذابیت پیدا کند! و دلشان خوش است که آمار مخاطبان بالا رفت و نمی‌دانند کسانی که دنبال عشوه و غمزه باشند کانالهای ترک و ایتالیایی را رها نمی‌کنند و به جای نسخه اصل سراغ نسخه بدل سیمای ضرغامی نمی‌روند!

۵- برای صدمین بار می‌گوییم که تداوم روش فعلی باعث می‌شود که صدا و سیما هم از جانب مومنان و هم از سوی اهالی فسق و فجور تحریم و بایکوت شود! به قول قدما چوب دوسر طلا! دیگر خود دانید!

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۲ ، ۲۳:۰۳
میم الف الف